Otwarcie nowego roku treningowego

 

   

 

      Dzień dobry Państwu

      Witamy serdecznie wszystkich po okresie wakacyjnym. Przed nami nowy rok treningowy 2013/2014. Nowe wyzwania, cele, które przed sobą stawiamy. W ściągawce chcemy przedstawić kilka z nich. Już było a jednak nowe - Do planu tygodniowego wprowadzamy z powrotem podział na grupy początkujące i zaawansowane. Szczególnie osoby, które w tym roku będą zapisywać się na treningi, kierowane będą do grup początkujących. Dokładny plan treningowy znajduje się na stronie http://chowgar.pl/grafik/47.html . Pozostałe grupy trenują nadal wg dotychczasowego planu. Mały lifting szkoły - Już od kilku dni jesteśmy po wakacyjnych remontach szkoły Kung Fu w Rzeszowie. Odnowione zostały szatnie, wejście i bistro. Jest trochę przyjemniej i trochę przestronniej. A jednak coś nowego - Osoby trenujące w Rzeszowie mają możliwość uczestnictwa od miesiąca października w całkiem nowych zajęciach treningowych, które odbywać się będą w soboty w godzinach przedpołudniowych. Będzie to trening z bronią taką jak: kij i szabla. Łódzka filia naszej szkoły otwiera dodatkowy, środowy trening sanda. I znów papierologia - Jak każdego roku każdy trenujący otrzyma na początku kartę rekrutacyjną. W ten sposób odnowimy naszą bazę danych, tj. adresy i nr tel. z których w ciągu roku bardzo często korzystamy. Ci którzy nie posiadają legitymacji treningowych do kart dołączą podpisane zdjęcie legitymacyjne Ogólnie o zawodach - W tym roku treningowym przewidziane są następujące zawody: 19.10.2013 r. IV Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Wushu (które organizujemy i do których udziału zachęcamy wszystkich trenujących w naszej szkole); listopad – Puchary Polski w Warszawie, grudzień – VII Otwarte Mistrzostwa Śląska. Jeszcze kilka ważnych wydarzeń - Niewątpliwie najważniejszymi momentami w ciągu roku w naszej szkole są odwiedziny naszych mentorów i mistrzów. Już zaprosiliśmy do Rzeszowa takie osoby jak: mistrz Josif Tilentzidis, Ahmet Bayrak, Detlef Theus oraz grupę osób z Azji. W miesiącach wakacyjnych planujemy obozy treningowe. Z tej racji, że w tym roku obóz letni okazał się absolutnym hitem, w przyszłym roku planujemy dwa obozy oraz półkolonie. Zapisy prowadzone będą już niebawem.

    Plany w obecnym roku treningowym mamy bardzo ambitne. Zachęcamy wszystkich do systematycznego uczestnictwa w zajęciach. Zapraszamy również do częstych odwiedzin naszego serwisu internetowego, który z roku na rok ma bardzo wysoką oglądalność. Same strony internetowe zanotowały w ubiegłym roku ponad sto tys. wejść. Co jest niemalże ewenementem w skali kraju. Nasz profil facebook również dziś koduje kilkadziesiąt tys. wejść. To są dane, którymi dziś się chwalimy, ponieważ to świadczy o dużym zainteresowaniu naszej szkoły. Odział w Rzeszowie i w Łodzi świętuje dziś sukces, ponieważ naszą dewizą jest profesjonalizm i pozytywny kierunek każdego zamierzenia, które podejmujemy.

 

W nowym roku treningowym wszystkim trenującym życzymy sukcesów, zdanych egzaminów i medali z zawodów, a w życiu osobistym realizacji marzeń.    

Tomasz Płaza SIFU