Jubileusz 20-sto lecia szkoły - informacje
Dzień dobry Państwu

 

 „Jubileuszu 20-sto Lecia Polish Nia Kwang Chow Gar Kung Fu Association”. Impreza odbędzie się 9 czerwca br (sobota) w Domu Kultury WDK na ul. Okrzei 7 w Rzeszowie. Będzie to centralne wydarzenie naszych obchodów, a udział w nim zapowiedzieli zaproszeni goście, a wśród nich: Wielki Mistrz Lim Chin Kim z Singapuru oraz kilka osób z Azjii, Mistrz Josef Tilentzidis z Niemiec – President Traditional Zhou Jia Federation Europe, zaproszeni przedstawiciele kilku szkół Kung Fu z kraju, przedstawiciele Rady Miasta Rzeszowa, przedstawiciele kilku organizacji pozarządowych związanych z kulturą chińską, rodziny trenujących w szkole Kung Fu oraz trenujący. Obchody Jubileuszu to m.im. gala Kung Fu, do której przygotowujemy się już od kilku miesięcy. Impreza jest niekomercyjna, niebiletowana, lecz z racji ograniczeń jakie stawia na nas hala widowiskowa WDK na galę możemy wpuścić tylko określoną ilość osób. W związku z tym podjęliśmy decyzję o rezerwacji miejsc wg. pewnego schemtau, tj. trenujący plus dwie osoby z rodziny. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszenia rezerwacji.

 

W jaki sposób zarezerwować miejsca na galę?

Do dnia 1 czerwca będziemy rezerwować miejsca w dwojaki sposób:

  1. Poprzez osobistą rezerwację w szkole Kung Fu, bądź
  2. Wysłanie wiad. sms. na nr tel 606 897 211 z prośbą o rezerwację – prosimy podać informacje: kto rezerwuje oraz ile miejsc Państwo rezerwujecie.

Miejsca, które do 1 czerwca nie zostaną zarezerwowane zostaną rozprowadzone na zewnątrz. Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe nie będziemy mogli wpuścić na galę osób, które wcześniej nie dokonały rezerwacji.

 

Program Galii

  1. 15:00 przedstawienie i powitanie gości
  2. 15:30 gala Kung Fu, cz I, otwarcie Tańcem Lwa Chińskiego
  3. 16:15 przerwa
  4. 16:25 gala Kung Fu, cz II
  5. 17:15 krótki bankiet, zdjęcie jubileuszowe i tort jubileuszowy

 

Na koniec wszystkich trenujących, rodziny oraz przyjaciół serdecznie pozdrawiamy oraz zapraszamy do wzięcia udziału w „Jubileuszu 20-sto Lecia Polish Nia Kwang Chow Gar Kung Fu Association”.

 

Z pozdrowieniami

Biuro Szkoły Chow Gar Kung Fu