ZAPISY NA LETNI OBÓZ KUNG FU 2018 !!!
Informacje Ogólne

Organizatorem obozu jest Uczniowski Klub Sportowy Chow Gar Kung Fu z siedzibą ul. P. Bardowskiego 2, 35-005 Rzeszów, Polska. Pobyt na obozie w ośrodku wypoczynkowym Groń na Podhalu, ok. 12 km od  Zakopanego. Ośrodek leży u podnóża Tatr, w pobliżu przełomu rzeki Białki przy głównej drodze (49) z Nowego Targu do Białki Tatrzańskiej. Ośrodek posiada wieloletnią tradycję. Zakwaterowanie jest w domkach 10 os, z pełnym węzłem sanitarnym. Zakwaterowanie w wysokim standardzie ***, trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad i podwieczorek, kolacja), owoce każdego dnia, w przypadku wycieczki – śniadanie, suchy prowiant i obiadokolacja. 10 dni spędzonych na treningu z dyscypliną, zabawą i masą atrakcji. Szkoła Kung Fu prowadzi obozy szkoleniowe już od blisko 25 ciu lat, każdego roku lista obozowiczów się powtarza, co stanowi o atrakcyjności i profesjonalizmie naszych letnich przedsięwzięć.

  

  

 

PROGRAM SZKOLENIOWY OBOZU


1. Walki sanda, Chin Na – chińska samoobrona, trening z bronią taką jak: pałki (młodzież i dorośli), kij (dzieci, młodzież, dorośli), szabla od zielonego pasa w górę oraz włócznia (od zielonego pasa w górę), dla czarnych pasów trening z inną tradycyjną bronią


2. Trening ogólnorozwojowy


3. Trening w wodzie – jogging po górach – trening nocny

Doskonałe warunki do porannego biegania oraz nordic walking

ATRAKCJE OBOZOWE

1. Spływ tratwami po Dunajcu (atrakcja przewidziana dla turnusu dziecięcego).


2. Spływ kajakami po Dunajcu (atrakcja przewidziana dla turnusu młodzieżowego).  

3. Wspinaczka skałkowa – (atrakcja przewidziana dla turnusu młodzieżowego).       

4. Gry taktyczne, odbijanie zakładników, rozgrywki surwiwalowe, wieczorno-nocne zajęcia terenowe, budowanie szałasów i gry z odbijaniem szałasów, zajęcia z pakowania plecaka wyprawowego.


5. Łuki sportowe, strzelnica z instruktorem (atrakcja dla dzieci)


6. Wycieczki po górach z przewodnikiem (w programie są dwie wycieczki – przeprowadzenie uzależnione jest od pogody)


7. Warsztaty plastyczne i kaligrafii chińskiej


8. Wyjazd do Szczwanicy, a na miejscu: przejście rezerwatem Wąwóz Homole, Wyjazd kolejką na Palenicę, zjazd torem saneczkowym.

9.  Aquapark w Zakopanem, park linowy oraz spacer po centrum Zakopanego.                                               

10. Basen na terenie ośrodka.                     

11. Poranne treningi: Chow Gar Kung Fu, z bronią tradycyjną, sanda, samoobrony chińskiej – Chin Na, Aquawushu – trening w wodzie oraz Chi Kung – techniki koncentracji – dla starszych uczestników obozu
Podczas całego obozu gwarantowana jest niepowtarzalna atmosfera oraz liczne konkursy

 ORGANIZACJA OBOZU

Obóz zgłoszony jest w kuratorium oświaty i wychowania w Rzeszowie (nr zgłoszenia podamy niebawem na stronie internetowej) i prowadzony jest przez doświadczoną kadrę opiekunów i asystentów oraz kierownika obozu. Ośrodek, do którego jedziemy spełnia wymagania sanepidu i straży pożarnej oraz przyjmuje na swój teren grupy o podobnym profilu przez cały rok. Na miejscu jest zapewniona również I pomoc. Zakwaterowanie w drewnianych dokmkach góralskich o wysokim standardzie turystycznym.

KOSZTY UCZESTNICTWA

Turnus dla Mlodzieży od 12 lipca – 21 lipca; 10 dni

I opcja: pobyt jednej osoby 1600 pln – pobyt, wyżywienie, przejazd, atrakcje, treningi i ubezpieczenie.
II opcja: pobyt dwóch lub więcej osób z jednego gospodarstwa domowego 1450 pln/osoba – pobyt, wyżywienie, przejazd, atrakcje, treningi i ubezpieczenie.

 

Turnus dla dzieci od 21 lipca – 30 lipca; 10 dni


I opcja: pobyt jednej osoby 1600 pln – pobyt, wyżywienie, przejazd, atrakcje, treningi i ubezpieczenie.


II opcja: pobyt dwóch lub więcej osób z jednego gospodarstwa domowego 1450 pln/osoba – pobyt, wyżywienie, przejazd, atrakcje, treningi i ubezpieczenie.

Każdego roku jeżdżą na obóz również dzieci przedszkolne. Program atrakcji jest do nich dostosowany. Istnieje możliwość zapisania na obóz osób spoza szkoły kung fu.

 

UWAGA:

Oferta obozu przewidziana jest wyłącznie dla osób, które podczas obozu będą uczestniczyć w treningach kung fu.


JAK ZAPISAĆ SIĘ NA OBÓZ?


Do dnia 31.03.2018 należy przelać na konto 76 1240 2614 1111 0010 2230 3269 (z dopiskiem „opłata członkowska” + imię i nazwisko osoby, która bierze udział w obozie), bądź wpłacić bezpośrednio w Szkole Kung Fu zaliczkę w wysokości 200 pln za osobę. Można również zapisać się po tym terminie, lecz kwota pobytu wzrasta wówczas o 100 pln. Po wpłaceniu zaliczki, termin wpłaty pozostałej kwoty jest do 22 czerwca.

Szczegółowe informacje pod nr. tel. 606 897 211 lub   email biuro@chowgar.pl

DANE OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO

OŚRODEK WCZASOWY GROŃ
Ul. KOBYLARZÓWKA76, 34-406 GROŃ, tel: 18 26 563 43

www.placowka.pl, e-mail:rezerwacje@placowka.pl

 Dane Organizatora obozu

BIURO UKS CHOW GAR KUNG FU; UL BARDOWSKIEGO 2, 35-005 RZESZÓW, POLSKA; ; www.chowgar.pl , e-mail: biuro@chowgar.pl ; NIP 813 348 68 27; tel 606 897 211

 

Ilość miejsc na obozie jest ograniczona

 

Zapraszamy do uczestnictwa w obozach letnich

Z pozdrowieniami

Biuro Szkoły Chow Gar Kung Fu